Wszystkie kategorie
Świetna PCB Technology Co., Ltd.
Sztywna elastyczna płytka drukowana

6-warstwowa elastyczna sztywna płytka PCB

Sztywna elastyczna płytka drukowana

12-warstwowa sztywna, elastyczna płytka drukowana do urządzeń komunikacyjnych

Sztywna elastyczna płytka drukowana

PCB o sztywnej elastyczności

Sztywna elastyczna płytka drukowana

8-warstwowa sztywna płytka drukowana (struktura warstw 2+N+2)

Sztywna elastyczna płytka drukowana

10-warstwowa elastyczna sztywna płytka drukowana do przemysłowych urządzeń sterujących

Sztywna elastyczna płytka drukowana

16-warstwowa elastyczna sztywna płytka drukowana do medycznych urządzeń kontrolnych

Sztywna elastyczna płytka drukowana
Sztywna elastyczna płytka drukowana
Sztywna elastyczna płytka drukowana
Sztywna elastyczna płytka drukowana
Sztywna elastyczna płytka drukowana
Sztywna elastyczna płytka drukowana

Sztywna elastyczna płytka drukowana


Flex-sztywna płyta i Flex-sztywna płyta z technologią HDI
Zwykle sztywna płyta giętka składa się ze sztywnego podłoża i elastycznego podłoża, które są selektywnie laminowane razem. Struktura jest zwarta, z poszyciem przez otwory tworzące połączenia przewodzące.

Zapytanie ofertowe
Potencjał produkcyjny

Sztywna i elastyczna płytka drukowana High Density Interconnection (HDI) to wysokiej klasy produkt z obwodami drukowanymi, a jej celem jest zaspokojenie rosnących potrzeb produktów elektronicznych w zakresie małej miniaturyzacji, wysokiej częstotliwości i dużej szybkości oraz wielofunkcyjności. , który promuje rozwój wysokiej integracji i wysokiej inteligencji w projektowaniu i produkcji systemów elektronicznych i jest szeroko stosowany w technologii lotniczej, komunikacji medycznej i 5G, technologii noszenia i innych wysokiej klasy produktach elektronicznych.
Ponieważ każdy sztywno-elastyczny produkt PCB jest zaprojektowany z obszarami z różnych materiałów i różnych warstw. Sztywne regiony mogą być czymś więcej niż elastycznymi regionami i są przekształcane z FR-4 w poliimid przy użyciu surowców.
Złożone projekty często wielokrotnie przechodzą od sztywnych do elastycznych iz powrotem do sztywnych. Gdy te przecięcia występują, nakładanie się materiałów sztywno-giętkich wymaga odsunięcia wszystkich porów od strefy przejściowej w celu zachowania integralności. Ponadto wiele sztywnych i elastycznych konstrukcji obejmuje usztywnienia z blachy ze stali nierdzewnej lub usztywnienia z aluminium, które zapewniają dodatkowe wsparcie dla złączy i komponentów.
Możliwe jest również mocowanie elementów produktu, złączy i podwozia do sztywnych profili o większej sztywności. Obwody elastyczne są stosowane wyłącznie jako interkonekty, przy jednoczesnym zmniejszeniu masy i poprawie odporności na wibracje.
Projektując sztywną i elastyczną płytkę PCB, należy wziąć pod uwagę czynniki elektromechaniczne, które wpływają na elastyczne obwody i sztywne płytki. Budując swój projekt, zwróć uwagę na stosunek promienia gięcia do grubości. W przypadku elastycznych obwodów ciasne zagięcia lub zwiększona grubość w obszarze elastycznym mogą zwiększyć ryzyko awarii. Czy można zachować promień gięcia co najmniej dziesięciokrotnie większy od grubości materiału obwodu elastycznego, należy unikać rozciągania obwodu elastycznego wzdłuż zewnętrznego zagięcia lub ściskania go wzdłuż wewnętrznego zagięcia. Zwiększenie kąta zgięcia powyżej 90° zwiększa napięcie w jednym punkcie i ściskanie w innym punkcie elastycznego obwodu. Również elastyczny obwód ma pewne elastyczne linie, które wpływają na okablowanie. Komponentów ani przelotek nie można umieszczać w pobliżu elastycznego obwodu ze względu na potencjalne naprężenia materiału.

Nasze możliwości elastycznej płytki drukowanej i sztywnej elastycznej płytki drukowanej są następujące:
Pozycja Możliwość produkcji
FPCB - Podstawa materiału PCB FLEX-RIGID Poliimid, PET, FR4, FR4-HIGH TG, Rogers, DuPont, Teflon-Kapton
Podstawa materiału usztywniającego FR4 、 PI 、 PET 、 stal nierdzewna 、 podstawa aluminiowa 、 taśma klejąca 3 M
Obróbka powierzchniowa ENIG, poszycie Au + OSP, poszycie złotem, odłamek zanurzeniowy, cyna zanurzeniowa, bezołowiowe HASL, OSP
Liczba warstw Jednostronny - 32 warstwy
HDI Flex-Sztywny 2+N+2 , ze ślepym i zakopanym przez otwory
Rozmiar panelu płyty 500 * 1200MM
Szerokość/odstęp przewodnika 0.05MM / 0.05MM
Grubość deski 0.075MM-2.0MM
Grubość miedzi 0.5 uncji-1 uncji
Tolerancja średnicy otworu PTH ± 0.076 MM
Tolerancja NPTH ± 0.05 MM
Min. Rozmiar otworu wiertła laserowego 0.075mm
Min. Rozmiar otworu 0.2mm
Zarys tolerancji ± 10%
Kontrola impedancji Tolerancja ± 10%
Min. BGA Pitch PAD 20 mil
Min. Legenda Typ 0.15MM
Warstwa Soldemask Min. Szerokość mostka 5 mil
Napięcie testowe 50-250V

Q1. Kim jesteśmy?
GREATPCB TECHNOLOGY to producent specjalizujący się w produkcji jednostronnych PCB, dwustronnych PCB i wielowarstwowych PCB, Flex PCB.
Nasze główne produkty to wielowarstwowa płytka drukowana, płytka drukowana wysokiej częstotliwości, płytka z rdzeniem aluminiowym, płytka na bazie miedzi, grubość Miedź, ciężka płytka z miedzi, sztywna-elastyczna płytka drukowana, płytka drukowana HDI, płytka drukowana z dowolną warstwą, płytka kontrolna impedancji, płytka z atramentem węglowym, płytka z maską Peelable Blue, BT Resin pcb i ślepy/zakopany przez pcb.

Q2. Jak zapewnić swoją jakość?
Nasze produkty spełniają normy certyfikacyjne, takie jak ISO9001, ISO14001 i UL itp., Mam nadzieję, że spróbujesz przesłać nam próbki, aby przetestować jakość.

Q3. Jakich rodzajów surowców używasz?
Nasze zwykle używane surowce to Kingboard, ShenYi, ITEQ, Nnanya, Rogers, Arlon, Isola, Taconic, Dupont, poliimid (PI), podstawa aluminiowa, podstawa Cu itp.

Q4. Czy możesz zrobić szybki czas dla próbek PCB?
Możemy zapewnić 24-godzinną szybką dostawę dla 2-warstwowych próbek pcb i 48-godzinną szybką dostawę dla 4-warstwowych próbek pcb, 72-godzinną szybką dostawę dla 6-warstwowych i 8-warstwowych próbek pcb itp.

Produkcja PCB
Warstwa szybki zwrot zwykły czas Produkcje masowe >20m2
(godziny) (dni) (dni)
2 24 4 10
4 48 6 12
6 78 8 14
8 96 10 16
10 + 120 + 12 18

Pytanie 5. Jakie formaty plików akceptujecie do produkcji PCB i PCBA?
Plik Gerber: CAM350, pełny format RS-274-X
Plik PCB: Protel 99SE, DXP, PADS, AUTOCAD, P-CAD 2001 PCB
Format BOM: EXCEL, WORD, PDF, TXT

Q6. Ile to jest MOQ?
Nie ma MOQ dla montażu płytek drukowanych i płytek drukowanych, tak samo Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małą, jak i dużą produkcję seryjną z elastycznością.
Pytanie 7. Co to jest koszt wysyłki?
Koszt wysyłki zależy od wybranej metody wysyłki, miejsca docelowego, wagi, wielkości opakowania towaru. w razie potrzeby zacytować koszt wysyłki, daj nam znać.

Pytanie 8. Jak testować płytki PCB i produkty PCBA?                
Z testowaniem osprzętu, testowaniem sondy muchowej, AOI, testem impedancji, FQC, inną metodą testową ect... dla płytek drukowanych, AOI i X-RAY, FQC, inną metodą testową ect...   

Pytanie 9. Jeśli możesz dostarczyć bezpłatną próbkę?
Tak, ale najpierw musisz dokonać płatności za próbki pcb, dobrze? zwrócimy ci koszt próbki pcb, gdy zamówisz następne duże partie. zapraszamy do doświadczenia naszych usług i jakości.

Pytanie 10. Jaki jest standardowy czas wysyłki?
Normalny czas wysyłki wynosi około 3-5 dni dla DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS.

Aplikacje:
Nasze możliwości produkcyjne PCB obejmują:
Przez w Pad
Złote palce
Poszycie krawędzi
Taśma kaptonowa
Otwór w połowie wycięty/Otwór z koroną
Ślepe/zakopane przelotki lub mikroprzelotki
Pogłębiacz/pogłębiacz otworu
Zgodność z dyrektywą RoHS
Asortyment produktów aplikacji, w tym
Sztywne i elastyczne płytki drukowane są szeroko stosowane w elektronice użytkowej, zasilaczach AC / DC, ogólnych złączach, oświetleniu LED, sprzęcie automatyki, rejestratorach danych, sprzęcie gospodarstwa domowego, kontroli mocy, ładowarkach do pojazdów elektrycznych, bateriach litowych, systemach akumulatorów, sterowaniu przemysłowym, elektronice samochodowej, medycyna, komunikacja 5G, elektronika ubieralna i inne dziedziny.

ZAPYTANIE