Wszystkie kategorie
Profil firmy
DOSTAWCA PCB

WIELKA płytka drukowana

WIELKA TECHNOLOGIA PCB CO., LTD. została założona w czerwcu 2008 roku i jest przedsiębiorstwem hi-tech zajmującym się opracowywaniem, projektowaniem i produkcją precyzyjnych Jednostronne, dwustronne i wielowarstwowe PCB oraz elastyczne PCB, sztywne elastyczne PCB, wysokiej częstotliwości PCB, grubość Miedziana płytka drukowana, ceramiczna płytka podłożowa, płytki PCB z żywicy BT, aluminiowa płytka drukowana, miedziana płytka drukowana. Fabryka zajmuje powierzchnię 8,000 metrów kwadratowych i produkuje miesięcznie 26,000 XNUMX metrów kwadratowych płyt.

Fabryka przeszła wiele akredytowanych certyfikatów w zakresie jakości, środowiska i bezpieczeństwa, takich jak ISO9001, ISO14001 i UL, a wszystkie produkty są zgodne z dyrektywami IPC i RoHS oraz innymi normami.

Były szeroko stosowane w wielu zaawansowanych technologicznie dziedzinach, takich jak komunikacja, sieć komputerowa, inteligentny licznik i inteligentny wodomierz, internet rzeczy i sztuczna inteligencja, komunikacja optoelektroniczna 5G, moduł optyczny do połączenia centrum danych, transmisja, optyczne moduły nadawczo-odbiorcze, czujnik optyczny moduł do szybkiej transmisji telekomunikacyjnej i danych, urządzenie upiększające, elektryczny depilator do twarzy, narzędzia do pielęgnacji skóry, oświetlenie produktów cyfrowych, sterowanie przemysłowe, sprzęt medyczny, systemy pomiarowe i kontrolne, lotnictwo, lotnictwo i obrona narodowa. W zależności od profesjonalnych talentów technicznych, wysokiej jakości produktów, specjalistycznych umiejętności i troskliwej obsługi, Fabryka jest powszechnie rozpoznawana i wysoko oceniana przez klientów w kraju i za granicą.

WIELKA płytka drukowana

Nasza kultura

Stosujemy się do filozofii rozwoju zorientowanej na człowieka, przestrzegając kultury korporacyjnej „Udoskonalanie się, zaangażowanie w doskonałość”.

dostosowuje się do wymagań rynku, stawia na wysoką jakość i wydajność oraz dąży do zadowolenia wszystkich klientów swoimi pierwszorzędnymi produktami i usługami poprzez szeroką, ścisłą i długoterminową współpracę.

Nasz cel

Jego główne produkty, takie jak płyta wielowarstwowa, płyta o wysokiej częstotliwości, aluminiowa płytka drukowana, gruba płyta z folii miedzianej, ciężka płyta miedziana, sztywno-elastyczna płyta i ślepa / zakopana przez płytę.

czas oczekiwania

Wspieraj postępy projektów klientów i oszczędzaj cenny czas dla klientów.

 • 24godzina

  Dostawa produktów:
  Płytka dwustronna
 • 48godzina

  Dostawa produktów:
  Czterowarstwowa płytka drukowana
 • 72godzina

  Dostawa produktów:
  Sześcio- i ośmiowarstwowa płytka PCB
 • 120+ godzina

  Dostawa produktów:
  najwcześniej dziesięciowarstwowa lub więcej wysoka płytka drukowana