Wszystkie kategorie
Świetna PCB Technology Co., Ltd.
Elastyczna PCB

Flex PCB z usztywniaczem PI i folią ekranowaną

Elastyczna PCB

2-warstwowe elastyczne płytki drukowane

Elastyczna PCB

Elastyczna PCB

Elastyczna PCB

ENIG FPCB

Elastyczna PCB

Flex PCB z klejem 3M i usztywniaczem PI

Elastyczna PCB

Elastyczna płytka PCB do taśmy oświetleniowej LED

Elastyczna PCB
Elastyczna PCB
Elastyczna PCB
Elastyczna PCB
Elastyczna PCB
Elastyczna PCB

Elastyczna PCB


Elastyczna płytka drukowana (FPCB) to wysoce niezawodna i doskonała elastyczna płytka drukowana wykonana z folii poliamidowej lub poliestrowej. Można go dowolnie zginać, zwijać, składać, jest lekki, cienki i niewielki. Może być dowolnie rozmieszczony zgodnie z wymaganiami układu przestrzeni i może być dowolnie przesuwany i wsuwany w przestrzeni trójwymiarowej, aby osiągnąć integrację zespołu komponentów i połączenia przewodowego. Konstrukcja elastycznej i sztywnej płytki PCB w pewnym stopniu rekompensuje również niewielki niedobór elastycznego podłoża w nośności elementów.

Zapytanie ofertowe
Potencjał produkcyjny

Jednostronna elastyczna tablica
niska cena. Zwykle wymagania dotyczące wydajności elektrycznej nie są wysokie. Jeśli rozważane jest okablowanie jednostronne, należy wybrać jednostronną elastyczną płytkę. Ta najpopularniejsza forma znalazła komercyjne zastosowania, takie jak wkłady atramentowe do drukarek i pamięci do komputerów. Jednostronna elastyczna płytka ma warstwę wytrawionych chemicznie wzorów obwodów, a przewodzącą warstwę wzoru na powierzchni elastycznego podłoża izolacyjnego można wybrać spośród zwiniętej folii miedzianej lub zwiniętej folii miedzianej. Podłożem izolacyjnym stosowanym do elastycznego montażu może być poliimid (Kapton), politereftalan etylenu (PET).
Płyta elastyczna dwustronna
Dwustronna elastyczna płytka drukowana jest obwodem przewodzącym wykonanym przez wytrawienie dwóch warstw folii miedzianej na podłożu PI, na górnej i dolnej warstwie. Metalizowane otwory łączą wzory po obu stronach materiału izolacyjnego, tworząc przewodzenie, aby spełnić funkcję projektowania i użytkowania. Folia ochronna chroni warstwy obwodów jedno- i dwustronnych oraz wskazuje miejsca montażu komponentów.
Wielowarstwowa elastyczna płyta
Wielowarstwowa elastyczna płytka służy do laminowania trzech lub więcej warstw jednostronnych elastycznych płytek drukowanych lub dwustronnych elastycznych płytek drukowanych razem oraz tworzenia metalizowanych otworów do połączenia i przewodzenia poprzez wiercenie i galwanizację. W ten sposób nie jest wymagany skomplikowany proces spawania. Projektując układ, aby zapewnić wygodę montażu, należy wziąć pod uwagę interakcję wielkości montażu, liczby warstw i elastyczności.

Nasze możliwości elastycznej płytki drukowanej i sztywnej elastycznej płytki drukowanej są następujące:
Pozycja Możliwość produkcji
FPCB - Podstawa materiału PCB FLEX-RIGID Poliimid, PET, FR4, FR4-HIGH TG, Rogers, DuPont, Teflon-Kapton
Podstawa materiału usztywniającego FR4 、 PI 、 PET 、 stal nierdzewna 、 podstawa aluminiowa 、 taśma klejąca 3 M
Obróbka powierzchniowa ENIG, poszycie Au + OSP, poszycie złotem, odłamek zanurzeniowy, cyna zanurzeniowa, bezołowiowe HASL, OSP
Liczba warstw Jednostronny - 32 warstwy
HDI Flex-Sztywny 2+N+2 , ze ślepym i zakopanym przez otwory
Rozmiar panelu płyty 500 * 1200MM
Szerokość/odstęp przewodnika 0.05MM / 0.05MM
Grubość deski 0.075MM-2.0MM
Grubość miedzi 0.5 uncji-1 uncji
Tolerancja średnicy otworu PTH ± 0.076 MM
Tolerancja NPTH ± 0.05 MM
Min. Rozmiar otworu wiertła laserowego 0.075mm
Min. Rozmiar otworu 0.2mm
Zarys tolerancji ± 10%
Kontrola impedancji Tolerancja ± 10%
Min. BGA Pitch PAD 20 mil
Min. Legenda Typ 0.15MM
Warstwa Soldemask Min. Szerokość mostka 5 mil
Napięcie testowe 50-250V

Aplikacje:
Nadaje się do rozwoju produktów elektronicznych w kierunku wysokiej gęstości, miniaturyzacji i wysokiej niezawodności. Dlatego FPC jest szeroko stosowane w lotnictwie, kosmonautyce, leczeniu, komunikacji mobilnej, komputerach przenośnych, aparatach do telefonów komórkowych, sprzęcie do drukowania laserowego, komputerach, PDA, aparatach cyfrowych i instrumentach samochodowych. , oprzyrządowanie elektroniczne i inne dziedziny są szeroko stosowane.

ZAPYTANIE